O firmie

Innowacyjne Rozwiązania w zapobieganiu kradzieży samochodów

Wszystko zaczęło się od koncepcji na zupełnie nowe cyfrowe zapobieganie kradzieży samochodów. W 2007 roku trzech przyjaciół: inżynier oprogramowania, instalator i przedstawiciel handlowy pracujący w branży motoryzacyjnej, postanowiło zaprojektować system, który naprawdę zapobiegałby kradzieżom samochodów, ponieważ w tamtych czasach trend ten wzrastał. W 2008 roku uruchomiliśmy pierwszy prototyp IGLA. Dziś produkt jest dostępny w 33 krajach na całym świecie.

Zespół AUTHOR jako pierwszy wprowadził technologię smartphone/keyfob umożliwiającą wykorzystanie smartfona i breloków do automatycznej autoryzacji w systemie. Jesteśmy dumni również z wielu innych osiągnięć:

Wykorzystanie standardowego okablowania samochodu bez ingerencji w elektronikę w celu zachowania gwarancji.

Cicha i szybka instalacja poprzez proste podłączenie niewielkich modułów elektronicznych.

Blokowanie analogowego wyjścia CAN, LIN, FlexRay i innych cyfrowych magistrali / obwodów elektrycznych

Serwis i wsparcie na wysokim poziomie

Ponad PÓŁ MILIONA zabezpieczonych aut na całym świecie

Naszą misją jest zapewnienie nienagannego bezpieczeństwa, komfortu i spokoju ducha właścicielom samochodów.

Oferujemy indywidualne podejście do opracowywania i produkcji rozwiązań zabezpieczających dla każdego samochodu, w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami i najwyższą jakością.

Idąc z duchem czasu, nieustannie uczymy się i doskonalimy. Patrzymy w przyszłość, aby sprostać współczesnym wyzwaniom w zakresie bezpieczeństwa samochodów za pomocą inteligentnych technologii.

Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród właścicieli samochodów, jak i profesjonalistów. Współpracujemy z wiodącymi dealerami i dystrybutorami samochodów następujących marek: