IGLA 231 rozbudowana o GPS Tracker COMPASS

IGLA 231

rozbudowana o GPS Tracker COMPASS

Od 4 999 zł brutto z montażem

IGLA 231 rozbudowana o GPS Tracker COMPASS to unikalny system przeznaczony do ochrony samochodu przed kradzieżą. Urządzenie ma zaprogramowane zaawansowane algorytmy blokowania silnika poprzez zastosowanie standardowych obwodów magistrali CAN i LIN w samochodzie. Montaż nie wymaga przerywania obwodów sterujących, co daje możliwość nieinwazyjnego montażu.

Dodatkowo urządzenie COMPASS umożliwia wyświetlanie lokalizacji pojazdu na ekranie smartfona. Urządzeniem można sterować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Author Connect lub za pomocą poleceń SMS. Wyposażone jest w jedno wejście analogowe i dwa wyjścia, pozwalające na sterowanie wybranymi funkcjami w pojeździe. Jest gotowe do współpracy z modułami IGLA. Komunikuje się z tymi modułami cyfrowo, za pośrednictwem oryginalnej magistrali CANBUS w pojeździe.

Aplikacja Author Connect umożliwia:

 • Lokalizację pojazdu przez GPS / GSM
 • Sterowanie centralnym zamkiem* 
 • Sprawdzanie stanu drzwi, bagażnika, maski
 • Wyświetlanie napięcia akumulatora
 • Włączanie/wyłączanie trybu serwisowego
 • Historia trasy pojazdu

Zabezpieczenie IGLA można autoryzować za pomocą osobistego kodu PIN, ustawionego przez właściciela auta na fabrycznych przyciskach w samochodzie lub poprzez aplikację w telefonie, która posługuje się transmisją bluetootha szyfrowanego. Do zestawu dołączone są także dwa breloczki, które umożliwiają szybką autoryzację urządzenia (wymiary: 4 x 2,5 x 0,3 cm).

Zalety urządzenia:

Małe wymiary:
5 x 1,3 x 0,4 cm

System cyfrowy wykorzystujący oprogramowanie producenta i nie wpływający na gwarancję.

Kompatybilny z samochodami spalinowymi, elektrycznymi lub hybrydowymi.

Autoryzacja za pomocą kodu PIN, aplikacji mobilnej w telefonie (możliwość sparowania dwóch telefonów), lub breloczka (w zestawie 2 sztuki)

Łatwy w instalacji i niewykrywalny dla złodziei.

Tryb
serwisowy

Powiadomienia o zdarzeniach na telefon lub aplikację.

Lokalizator GPS/GSM

Chroni przed wieloma metodami kradzieży:

Metoda na GameBoya

Kradzież na „Walizkę”

Kradzież przez port OBD

Zagłuszenie autopilota

Kradzież na „Nokię 3310”

Rozszerz swoje zabezpieczenie o Rejestrator Nordväl DC202-2CH

Zapewnij sobie i swojemu samochodowi maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.  Nordväl DC202-2CH to stylowa i kompaktowa podwójna kamera samochodowa ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami na pokładzie.

Poznaj jego najważniejsze funkcje:

 • Nordväl DC202-2CH wyposażony jest w przednią kamerę 4K i tylną kamerę 2K, DC202-2CH
 • Rozbudowane opcje trybu parkowania
 • Wi-Fi (5 GHz) + Bluetooth 4.2
 • Wbudowany GPS
 • Sterowanie głosowe i wskazówki głosowe
 • Wykrywanie uderzenia
 • Kompresja wideo H.265 HEVC
 • Obiektyw szerokokątny 140 stopni
 • Doskonała widoczność w dzień i w nocy
 • Aplikacja mobilna (monitoring on-line)

Dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom, rejestratory jazdy stają się coraz popularniejszym wyborem dla kierowców, którzy pragną monitorować swoje podróże i zabezpieczyć się przed ewentualnymi incydentami drogowymi.

Zapewnij sobie maksymalne poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym funkcjom Nordväl DC202-2CH pozwalającym na:

1. Nagrywanie zdarzeń drogowych:

Rejestratory jazdy Nordväl DC202-2CH są wyposażone w wysokiej jakości kamery, które nagrywają obraz w rozdzielczości HD. To pozwala na precyzyjne rejestrowanie zdarzeń drogowych, takich jak kolizje, wypadki czy inne incydenty.

2. Dowody w przypadku wypadków:

W razie wypadku rejestrator jazdy dostarcza niezbędne dowody, które mogą być pomocne przy ustalaniu winy i rozstrzyganiu roszczeń ubezpieczeniowych. Nagrania z kamery stanowią obiektywne świadectwo przebiegu zdarzenia.

3. Ochrona przed kradzieżą i wandalizmem:

Rejestratory jazdy mogą pełnić rolę środka odstraszającego, chroniąc pojazd przed kradzieżą i wandalizmem. Sam fakt obecności kamery może skłonić potencjalnych złodziei do zrezygnowania z próby kradzieży. Nordväl DC202-2CH dzięki połączeniu wi-fi oraz czujnikom ruchu – automatycznie rejestruje „otoczenie” zapewniając bieżący podgląd użytkownika/ właściciela.

4. Funkcje parkowania:

Posiada zaawansowane funkcje monitorowania pojazdu podczas postoju. Dzięki temu można rejestrować ewentualne zdarzenia lub uszkodzenia, które mogą wystąpić, gdy auto jest pozostawione bez nadzoru.

Rejestrator jazdy Nordväl DC202-2CH pełni istotną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i ochrony auta, zarówno podczas jazdy, jak i w czasie postoju. Jego funkcje nagrywania, monitorowania i alarmowania stanowią skuteczne narzędzie dla kierowców, wspierając zarówno codzienne podróże, jak i sytuacje awaryjne.