IGLA 231 rozbudowana o funkcje alarmu, syrenę oraz GPS

IGLA 231

rozbudowana o funkcje alarmu, syrenę oraz GPS Tracker COMPASS

Od 5 799zł brutto z montażem

IGLA 231 z funkcją alarmu, syreną i lokalizatorem GPS COMPASS to unikalny system przeznaczony do ochrony samochodu przed kradzieżą. Urządzenie ma zaprogramowane zaawansowane algorytmy blokowania silnika poprzez zastosowanie standardowych obwodów magistrali CAN i LIN w samochodzie. Montaż nie wymaga przerywania obwodów sterujących, co daje możliwość nieinwazyjnego montażu. Urządzenie ma wbudowany trójosiowy czujnik wstrząsów, przechyłu i ruchu, co pomaga wykryć uderzenia w samochód lub wciąganie auta na lawetę. System Igla 231 z funkcją alarmu ostrzega właściciela samochodu o próbie kradzieży. Dodatkowo urządzenie COMPASS umożliwia wyświetlanie lokalizacji pojazdu na ekranie smartfona. Urządzeniem można sterować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Author Connect lub za pomocą poleceń SMS. Wyposażone jest w jedno wejście analogowe i dwa wyjścia, pozwalające na sterowanie wybranymi funkcjami w pojeździe. Compass to urządzenie gotowe do współpracy z modułami IGLA. Komunikuje się z tymi modułami cyfrowo, za pośrednictwem oryginalnej magistrali CAN BUS w pojeździe.

Aplikacja Author Connect umożliwia:

 • Lokalizację pojazdu przez GPS / GSM
 • Sterowanie centralnym zamkiem 
 • Sprawdzanie stanu drzwi, bagażnika, maski
 • Wyświetlanie napięcia akumulatora
 • Włączanie/wyłączanie trybu serwisowego
 • Historia trasy pojazdu

Zabezpieczenie IGLA można autoryzować za pomocą osobistego kodu PIN, ustawionego przez właściciela auta na fabrycznych przyciskach w samochodzie lub poprzez aplikację w telefonie, która posługuje się transmisją bluetootha szyfrowanego. Do zestawu dołączone są także dwa breloczki, które umożliwiają szybką autoryzację urządzenia (wymiary: 4 x 2,5 x 0,3 cm).

Zalety urządzenia:

Małe wymiary:
5 x 1,3 x 0,4 cm

System cyfrowy wykorzystujący oprogramowanie producenta i nie wpływający na gwarancję.

Kompatybilny z samochodami spalinowymi, elektrycznymi lub hybrydowymi.

Autoryzacja za pomocą kodu PIN, aplikacji mobilnej w telefonie (możliwość sparowania dwóch telefonów), lub breloczka (w zestawie 2 sztuki)

Łatwy w instalacji i niewykrywalny dla złodziei.

Tryb
serwisowy

Czujnik przechyłu,
wstrząsu i ruchu.

Funkcja fabrycznego alarmu lub zewnętrzna syrena alarmowa.

Powiadomienia o zdarzeniach na telefon lub aplikację.

Lokalizator GPS/GSM

Chroni przed wieloma metodami kradzieży:

Metoda na GameBoya

Kradzież na „Walizkę”

Kradzież przez port OBD

Zagłuszenie autopilota

Kradzież na „Nokię 3310”

Kradzież na „Lawetę”

Rozszerz swoje zabezpieczenie o Rejestrator Nordväl DC202-2CH

Zapewnij sobie i swojemu samochodowi maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.  Nordväl DC202-2CH to stylowa i kompaktowa podwójna kamera samochodowa ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami na pokładzie.

Poznaj jego najważniejsze funkcje:

 • Nordväl DC202-2CH wyposażony jest w przednią kamerę 4K i tylną kamerę 2K, DC202-2CH
 • Rozbudowane opcje trybu parkowania
 • Wi-Fi (5 GHz) + Bluetooth 4.2
 • Wbudowany GPS
 • Sterowanie głosowe i wskazówki głosowe
 • Wykrywanie uderzenia
 • Kompresja wideo H.265 HEVC
 • Obiektyw szerokokątny 140 stopni
 • Doskonała widoczność w dzień i w nocy
 • Aplikacja mobilna (monitoring on-line)

Dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom, rejestratory jazdy stają się coraz popularniejszym wyborem dla kierowców, którzy pragną monitorować swoje podróże i zabezpieczyć się przed ewentualnymi incydentami drogowymi.

Zapewnij sobie maksymalne poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym funkcjom Nordväl DC202-2CH pozwalającym na:

1. Nagrywanie zdarzeń drogowych:

Rejestratory jazdy Nordväl DC202-2CH są wyposażone w wysokiej jakości kamery, które nagrywają obraz w rozdzielczości HD. To pozwala na precyzyjne rejestrowanie zdarzeń drogowych, takich jak kolizje, wypadki czy inne incydenty.

2. Dowody w przypadku wypadków:

W razie wypadku rejestrator jazdy dostarcza niezbędne dowody, które mogą być pomocne przy ustalaniu winy i rozstrzyganiu roszczeń ubezpieczeniowych. Nagrania z kamery stanowią obiektywne świadectwo przebiegu zdarzenia.

3. Ochrona przed kradzieżą i wandalizmem:

Rejestratory jazdy mogą pełnić rolę środka odstraszającego, chroniąc pojazd przed kradzieżą i wandalizmem. Sam fakt obecności kamery może skłonić potencjalnych złodziei do zrezygnowania z próby kradzieży. Nordväl DC202-2CH dzięki połączeniu wi-fi oraz czujnikom ruchu – automatycznie rejestruje „otoczenie” zapewniając bieżący podgląd użytkownika/ właściciela.

4. Funkcje parkowania:

Posiada zaawansowane funkcje monitorowania pojazdu podczas postoju. Dzięki temu można rejestrować ewentualne zdarzenia lub uszkodzenia, które mogą wystąpić, gdy auto jest pozostawione bez nadzoru.

Rejestrator jazdy Nordväl DC202-2CH pełni istotną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i ochrony auta, zarówno podczas jazdy, jak i w czasie postoju. Jego funkcje nagrywania, monitorowania i alarmowania stanowią skuteczne narzędzie dla kierowców, wspierając zarówno codzienne podróże, jak i sytuacje awaryjne.